knygų lentyna

Kaip padėti Indigo vaikams vystyti savo potencialą ...

Indigo vaikai gimsta visame pasaulyje ...

 

 

Kiti straipsniai

Indigo vaikai: jie jau čia

Indigo – ypatingi vaikai

Indigo vaikai (ru)

Vaikų auklėjimas (V.Megre) (ru)

Naujieji vaikai (ru)

Children of the New Earth

Metagifted – Indigo Section Index

Indigo Children – The New Kids have Arrived!

  
Knygos

indigo vaikų tema publikuota literatūra:

 

Indigo vaikai atėjo į šį pasaulį, turėdami šventą tikslą – pranešti apie naujos visuomenės, besiremiančios sąžiningumu, bendradarbiavimu ir meile, pasirodymą. Tai naujas žmonijos evoliucijos žingsnis. Mūsų pasaulyje Indigo vaikai turi ypatingą užduotį. Tai ateities žmonės, gimę dabar, mūsų planetoje, kuri savo šaknimis vis dar laikosi praeities. Šių vaikų sąmonė nepaprastai išlavėjusi, ir jie pasižymi dideliu imlumu. Jie nepakenčia apsimetimo ir veidmainiavimo. Taigi galite įsivaizduoti, kaip sunku šiems vaikams įprastinėje pedagoginėje sistemoje, kuri persisunkusi falšu. Taigi nestabdykite šių vaikų vystymosi, padėkite savo vaikams – tai Jūsų ir šio pasaulio ateitis.

Šią knygą rusų kalba nemokamai galite perskaityti čia.

 

The Indigo Children: The New Kids have Arrived. Lee Carrol , Jan Tober. Manote, kad Jūsų vaikas ypatingas? Na, galbūt jis toks ir yra! Šios knygos autoriai surinko pluoštą gydytojų, konsultantų, įvairių vaikų problemų specialistų straipsnių, kurie pažymi naujos evoliucijos kartos vaikų pasirodymą mūsų planetoje, t.y. indigo vaikų.

Šią knygą anglų kalba galite įsigyti čia.

 

As Indigo Celebration: More Messages, Stories, and Insights from the Indigo Children. Lee Carrol , Jan Tober. Ši knyga – tai įvairių pasakojimų, esė bei straipsnių, besigilinančių į indigo fenomeną, rinkinys. Tai įkvepianti, pamokanti bei suteikianti prasmės knyga.

Šią knygą anglų kalba galite įsigyti čia.

 

The Care and Feeding of Indigo Children. PhD Doreen Virtue . Šioje knygoje nagrinėjama Indigo vaikų psichika, siūlomi įvairųs sprendimo būdai, paremti ilgalaikiais tyrimais, interviu su vaikų problemų specialistais, mokytojais, tėvais bei pačiais Indigo vaikais. Čia galite perskaityti nepakartojamų pačių vaikų paaiškinimų – dėl hiperaktyvaus elgesio, agresijos ar atsiribojimo; ir ko jie trokšta iš suaugusiųjų savo gyvenime.

Šią knygą anglų kalba galite įsigyti čia.

 

Anger and the Indigo Child. Dianne Lancaster . Ši knyga tėvams ir šeimoms leidžia geriau suprasti intensyvias emocijas, susijusias su pykčiu bei poreikių atsiradimu. Praktiški patarimai, kaip pyktį paversti meile. Šią knygą rekomenduoja specialistai.

Šią knygą anglų kalba galite įsigyti čia.

 

The Crystal Children: A Guide to the Newest Generation of Psychic and Sensitive Children. Doreen Virtue. Šioje knygoje pasakojama apie naują vaikų kartą, atėjusią po Indigo vaikų. Tai apytiskliai 0–5 metų amžiaus vaikai. Šie vaikai panašūs į Indigo - išlavėjusia psichika ir jautrumu, tačiau be tamsiosios pusės pykčio. Šie vaikai šnekėti gali pradėti vėliau nei įprasta, tačiau pasižymi telepatinėmis savybėmis bei ypatingai gerai bendrauja su motina neverbalika. Dėl savo jautrumo šie vaikai gali blaškytis ir virkauti minioje. Jie ypatingai domisi gamta. Šios knygos autorė aprašo stebėjusi vaiką, vaikščiojantį nuo vieno medelio prie kito, kiekvieną apkabinant. Šie vaikai nuostabūs tiek išore, tiek vidumi. Jie gali kalbėti apie praėjusius gyvenimus, kitas galaktikas, išreikšti gilią įžvalgą, kalbėdami apie meilę ar taiką. Daugelis šių vaikų tėvų suvokia šių vaikų ypatingumą. Knygoje labai daug interviu su pačiais Kristalų vaikais, jų tėvais bei mokytojais. Aptariami auklėjimo bei mokymo būdai, leidžiantys išlaikyti šių vaikų laimę, sveikatą bei talentus..

Šią knygą anglų kalba galite įsigyti čia.

 

Kontaktai | ©2004